Opinie

„Gorąco polecam Panią Kinge.

Uczęszczałam na zajęcia 2 razy w tygodniu i zdecydowanie mogę stwierdzić, że były to jedne z lepszych i przyjemniejszych korepetycji, które były przed maturą. Pani Kinga jest osobą kompetentną i dobrze przygotowaną na każde zajęcia, pomogła mi również zdobyć bardzo dobre wyniki na maturze. Jeśli chcesz lepiej posługiwać się angielskim lub jesteś przed maturą to zdecydowanie wybierz Panią Kingę :)”

Wiktoria

„Będąc uczennicą LO przez 3 lata uczęszczałam na dodatkowe lekcje języka angielskiego prowadzone przez Panią Kingę Czyż. Podczas zajęć Pani Kinga dała się poznać jako osoba niezwykle komunikatywna i zaangażowana w swoją pracę. Potrafi w w sposób jasny i zrozumiały przekazywać wiedzę. Dzięki bogatemu doświadczeniu i umiejętnościom interpersonalnym potrafi także zainteresować uczniów i zmotywować do samodzielnej nauki oraz stworzyć na zajęciach przyjazną atmosferę. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić zajęcia z Panią Kingą.”

Marta W.

„Pani Kinga to bardzo dobry nauczyciel,ma swietny kontakt z dzieckiem.Moja corka uczyla sie 3 lata i jestesmy bardzo zadowoleni . Nauka jezyka angielskiego przyniosla bardzo duze efekty,rezultatem byla szostka na koniec roku szkolnego.Jezeli ktokolwiek zechce rozpoczac nauke jezyka angielskiego ,to polecam p.Kinge.”

Mama Oliwii

„Zajęcia z Panem Dominikiem to czysta przyjemność! Świetne przygotowanie do matury rozszerzonej z matematyki. Utrzymywany jest stały kontakt, a na zajęciach panuje bardzo miła i koleżeńska atmosfera, dzięki czemu nie czułem się spięty ani trochę. Serdecznie polecam!”

Łukasz B.

„Z przyjemnością udzielam referencji Pani Kindze Czyż. Moje dwie córki w wieku 10 i 12 lat od trzech lat uczęszczają na  lekcje języka angielskiego do Pani Kingi, która jest wspaniałym nauczycielem języka angielskiego. Zajęcia prowadzone są w sposób bezstresowy, wesoły, z pełnym zaangażowaniem i maksymalnym wykorzystaniem zaplanowanego czasu. W bardzo ciekawy sposób prowadzi zajęcia przez co nie ma miejsca na nudę. Zawsze jest przygotowana oraz punktualna.

Pani Kinga jest bardzo komunikatywną i sympatyczną osobą. Swoją postawą zachęca dzieci do aktywnego uczestniczenia w zajęciach, pomimo zajęć popołudniowych po całym dniu w szkole. Córki z chęcią chodzą na lekcje, a efekty nauki są widoczne co również potwierdzają wysokie oceny z języka angielskiego w szkole.

Szczerze polecam Panią Kingę. To świetna nauczycielka.”

Justyna

„Z wielką przyjemnością możemy poinformować, że jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Panią Kingą Czyż. Zajęcia są prowadzone na bardzo wysokim poziomie.

Pani Kinga to osoba otwarta, niezwykle sympatyczna i cierpliwa, a przy tym cechująca się wysoką kulturą osobistą. Szczególnie cenię sobie regularność i punktualność wszystkich prowadzonych zajęć oraz kontakt nauczycielki z moim synem.

Bardzo dziękujmy za współpracę. Syn ocenia zajęcia prowadzone przez Panią jako bardzo interesujące. Uczęszcza na nie już 4 lata.”

Rodzice Mateusza (12 lat)

Reklama