O nas

Jesteśmy firmą profesjonalnie zajmującą się udzielaniem korepetycji, prowadzeniem kursów przygotowawczych do egzaminów przedmiotowych, kursów językowych oraz szeroko pojętą pomocą dla dzieci i młodzieży mających trudności w nauce.

Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi jak i osobami dorosłymi. Nauka to nasza pasja, którą staramy się zarażać innych. Praca z dziećmi i młodzieżą nie jest dla nas przykrym obowiązkiem, lecz przynosi nam prawdziwą satysfakcję. Każdy sukces naszych uczniów jest jednocześnie naszym sukcesem. Uważamy, że człowiek uczy się całe życie, a zdobywanie wiedzy można polubić, czego sami jesteśmy najlepszym przykładem.

Kinga

Kinga

Witam, mam na imię Kinga. Nauczanie jest moją pasją od wielu lat. Prowadzę lekcje języka angielskiego od 2005 roku. Posiadam do tego przygotowanie merytoryczne, jak również pedagogiczne i stale poszerzam swoje kwalifikacje m.in. uczestnicząc w kursach oraz konferencjach branżowych. Największą satysfakcję sprawiają mi sukcesy edukacyjne osiągane przez moich uczniów. Jestem życzliwa, ale również wymagająca, ponieważ moim celem jest osiągnięcie przez uczniów swobody w posługiwaniu się językiem angielskim w jak najkrótszym czasie. Potrafię pokazać, że nauka języka angielskiego potrafi być interesująca i przyjemna.

Prywatnie interesuję się psychologią, kulturą arabską i sportami siłowymi. Oprócz języka angielskiego kocham również język francuski i wszystko co związane z Francją. Posiadam 2 cudowne psiaki, które czasami również uczestniczą w zajęciach 😉

Serdecznie zapraszam na zajęcia!

Dominik

Dominik

Witam, mam na imię Dominik. Przygodę z nauczaniem rozpocząłem już na studiach, kiedy tłumaczyłem kolegom z roku skomplikowane zagadnienia matematyczne. Doświadczenie zdobyte w nauczaniu przedmiotów ścisłych pozwala mi na dobór odpowiednich metod dydaktycznych dla uczniów z różnym poziomem wiedzy. Z dużym sukcesem uczę zagadnień od podstaw, jak również powtarzam materiał do sprawdzianów czy egzaminów.

Największą satysfakcję sprawiają mi sukcesy uczniów, zwłaszcza tych, którzy są ze mną przez wiele lat.

Prywatnie pasjonuję się górskim bieganiem długodystansowym. Jestem ultramaratończykiem.

 

Zapraszamy na zajęcia w naszym biurze. Dysponujemy dwiema wyposażonymi salami.

 

Reklama